Duchovní poradenství

Duchovní poradenství v oblastech:

– psychospirituální krize, která vzniká především v důsledku mimořádného spirituálního zážitku
– transformačních příznaků při spirituálním probuzení
– plánovaného rodičovství, kdy toužíte po děťátku, které nepřichází, ačkoli vás lékaři ujišťují, že jste zdraví
– při posilování sebelásky a sebehodnoty
– vyrovnání se se smrtí blízkého člověka, pochopení toho, kam duše odchází

Nejsem členkou ani sympatizantkou žádné církve, k pravému poznání ji nepotřebujeme.

Cena je 1200 Kč včetně DPH.

Odvádění duší

Odvádění přivtělených a přisedlých duší formou laskavého exorcismu. Přivtělená, jinak řečeno přisedlá duše je duch člověka, který již zemřel a neodešel do duchovních rovin, kam měl. Možná příliš lpěl na své rodině či majetku, na svém postavení ve hmotné realitě, že propásl tu správnou chvíli, kdy se mu otevírá nebeská brána. Bez fyzického těla se zde na zemi již nemůže vyvíjet, a proto se tu již nemá zdržovat. Také mohl zemřít při tragické smrti. Taková duše se může napojit na auru, většinou z různých důvodů oslabenou, jiného žijícího člověka, který se pak může cítit unaveně, být často bez energie, má rozhozenou psychiku, má velké výkyvy nálad, které dříve nemíval a on i jeho okolí si všímá těchto změn.

V takovém případě ráda pomohu a formou laskavého exorcismu duši odvedu tam, kam patří a tím se uleví člověku, z jehož aury se taková duše odvede.

Cena je 1200 Kč včetně DPH.

Čištění aury + ochrana

Tuto službu nabízím jen nemocným a starším lidem a dětem, za něž souhlas udělují rodiče. Zdraví dospělí by měli pracovat sami na sobě, zvyšovat si energetiku různými metodami a pomoci si sami sobě, s návody ráda poradím. Nebo je dalším řešením kvantová regrese, kde se požádá Vyšší Vědomí o tuto očistu.

Žijeme v době, která je velmi nápomocná a přímo nás svou složitostí vede k tomu, abychom se sami starali o své zdraví psychické i fyzické. Abychom nebyli ne-mocní, ale mocní ve své životní síle.

Pro náš zdravý život je důležitá nejen fyzická očista a psychohygiena, ale také energetická hygiena, čištění aury – našeho energetického a informačního pole, které odstraňuje z našich jemných těl, a tím automaticky následně i z fyzického těla, nežádoucí, těžké, toxické energie a energetické parazity.

K tomu potřebuji vaši fotografii celého obličeje bez brýlí a datum narození. Čištění podpořím automatickou kresbou.

Cena za čištění je 1200 Kč včetně DPH.

Čištění prostor + ochrana

Necítíte se ve svém bytě, domě či kanceláři komfortně? Máte pocit, že energie tam jsou nepříjemné, nečisté či vysávající? Stěžuje si někdo z rodiny na špatné sny nebo se dítě v noci budí a bezdůvodně pláče? I váš pejsek či kočka jsou někdy zvláště neklidní? Rádi byste se ve svých prostorech cítili v pohodě, bezpečně a naplnění konstruktivní energií? Mohu vám k tomu dopomoci. Vyčistím energeticky dle vámi nakresleného plánku vaše prostory a naplním je láskyplnou energií tak, abyste se cítili dobře a v bezpečí. Dále poradím, jak předcházet znovuopakování situace.

Cena za čištění je 1200 Kč včetně DPH.

Napište mi zprávu

Neodpovím-li na Váš email do 72 hodin, prosím volejte mi mezi 18-20 hod. či pište SMS. Děkuji.

Telefon

+420 603 454 863
nejlépe volat mezi 17-20 hod

E-mail

info@hanatomaskova.com

Adresa

Podolí 5, Kolinec, okres Klatovy
nebo
Praha 5 – Košíře, stanice MHD Kavalírka

Skype

hanka0303 (Hana Tomášková – regrese)

Poznáním ke svobodě duše
Založeno 13.3.2021
Obsah stránek není určen k volnému šíření. Přebírání autorského obsahu je možné na základě písemného souhlasu.
Tento web je pod ochranou věčného slunce, které vyzařuje zpět vše, co kdo vyšle. Konstruktivní bytosti pomůže.