O mně

Jsem absolventkou VŠE , byla jsem převážně ekonomkou v cestovním ruchu. 20 let jsem žila v Praze, znám tedy dobře uspěchanost a stres života ve městě a práci ve větších firmách, a jak se to může odrazit na zdravotním stavu a životní nepohodě. Nyní žiji přes 10 let v rodné vísce v Pošumaví, kam mě osud znovu zavál a mělo to také své dobré důvody. V lůně přírody došlo ke změnám mého vědomí a uvědomění si pravé podstaty našich pozemských putování. Prošla jsem si různými životními zkouškami a hledala, až jsem našla, klepala jsem na různé dveře, až mi bylo otevřeno. 🙂

Naučila jsem se několik regresních technik, mají odlišný způsob provedení, ale mají stejný cíl a záměr – pomoci každému, kdo se necítí ve svém životě komfortně, podléhá svým trápení, ale má upřímnou snahu svoji situaci změnit k lepšímu, žít tento současný život radostně a naplněně.

Samozřejmě jsem několik různých typů regresí podstoupila a vím tedy z vlastní zkušenosti, jak se osoba v regresi cítí a jak prožívá příjemné i ty méně příjemné emoce, pocity a doprovodné stavy. Mému srdci je ale nejmilejší kvantová regrese, kterou vám nabízím spolu s dalšími službami.

Mé heslo vždy bylo – zlatá střední cesta a po nedávné padesátce začal i ten zlatý střední věk. 🙂

Těším se na setkání s vámi!

Napište mi zprávu

Neodpovím-li na Váš email do 72 hodin, prosím volejte mi mezi 18-20 hod. či pište SMS. Děkuji.

Telefon

+420 603 454 863
nejlépe volat mezi 17-20 hod

E-mail

info@hanatomaskova.com

Adresa

Podolí 5, Kolinec, okres Klatovy
nebo
Praha 5 – Košíře, stanice MHD Kavalírka

Skype

hanka0303 (Hana Tomášková – regrese)

Poznáním ke svobodě duše
Založeno 13.3.2021
Obsah stránek není určen k volnému šíření. Přebírání autorského obsahu je možné na základě písemného souhlasu.
Tento web je pod ochranou věčného slunce, které vyzařuje zpět vše, co kdo vyšle. Konstruktivní bytosti pomůže.