Pronájem chalupy v Pošumaví

Venkovská chalupa jako u babičky na venkově

Nabízím pronájem chalupy pro až 6 osob ve vesničce Podolí u Běšin, 15 km od města Klatovy, 22 km od Sušice. Jedná se o dvojdomek, v nové části bydlí majitelka, starší část se pronajímá. Klienti mají samostatný vjezd i vchod. Chalupa se nachází na konci vesnice, naproti malému zámečku.

K dispozici je ložnice s manželskou postelí a další postelí. V obývacím pokoji je postel a rozkládací pohovka pro 2 osoby, méně vhodná pro starší osoby. Dále je v obývacím pokoji další pohovka pro posezení až 6 osob. Kuchyň je plně vybavená, k dispozici je dvouplotýnkový vařič, elektrická trouba, mikrovlnka, varná konvice, toastovač, lednice s mrazicím šuplíkem a sada nádobí a příborů. Topení v krbových kamnech. Wifi k dispozici. Pobyt s menším dobře vychovaným psem možný na vyžádání.

Parkování je možné na přední zahradě. Na zadní zahradě je k dispozici zahradní houpačka, houpačky pro děti, houpací síť, zahradní nábytek, ohniště na opékání buřtů či malý zahradní gril na dřevěné uhlí.

Nejbližší možnost nákupu a restaurace v Běšinech 2 km. Akvaparky jsou v Klatovech, Sušici i Horažďovicích. Pěkné venkovní koupaliště se zázemím je ve střediskové obci Kolinec. Hrad Velhartice – 8 km, 2 prohlídkové okruhy, interaktivní výstava pro děti, zámecká hospůdka v areálu. Klatovy – Černá věž, katakomby, dětské hřiště s občerstvením na Kolonádě, jezírko s půjčovnou loděk. Offpark v Sušici a na Modravě pro starší děti. Rozhledna Svatobor u Sušice.

Je možné se domluvit a udělat regresi i během vašeho pobytu, i o víkendu. Rodina může jít na výlet či procházku a vy se v klidu můžete věnovat sami sobě.

Cena pronájmu chalupy je 1000 Kč za noc pro jednu či 2 osoby, za každou další osobu je příplatek 300 Kč na noc. Ceny jsou včetně DPH.

Napište mi zprávu

Neodpovím-li na Váš email do 72 hodin, prosím volejte mi mezi 18-20 hod. či pište SMS. Děkuji.

Telefon

+420 603 454 863
nejlépe volat mezi 17-20 hod

E-mail

info@hanatomaskova.com

Adresa

Podolí 5, Kolinec, okres Klatovy
nebo
Praha 5 – Košíře, stanice MHD Kavalírka

Skype

hanka0303 (Hana Tomášková – regrese)

Poznáním ke svobodě duše
Založeno 13.3.2021
Obsah stránek není určen k volnému šíření. Přebírání autorského obsahu je možné na základě písemného souhlasu.
Tento web je pod ochranou věčného slunce, které vyzařuje zpět vše, co kdo vyšle. Konstruktivní bytosti pomůže.