Kvantová regresní terapie

Jak probíhá regrese

Při sezení kvantové regrese vás uvedu do stavu hlubokého uvolnění relaxační technikou, určitým „povídáním“. Budeme pracovat ve stavu theta, což je změněný stav vědomí, je to přirozený stav, kterým minimálně 2x denně procházíme, a to při usínání a těsně před probuzením. Ovšem i v tomto stavu slyšíte např. projet auto pod okny či se v případě potřeby můžete napít a pak pokračovat. Není třeba žádných obav, že se např. nebudete moci ovládat a naopak vás bude ovládat někdo jiný, to opravdu není možné. 🙂 Ponoříte se do sebe, do svého nitra a vydáme se na cestu do světa vašeho podvědomí. Jedná se o mentální cestování časem. Prožíváte příběh, cítíte a vnímáte emoce, pocity, myšlenky svoje i jiných lidí.

Při sezení je vám Vyšším Vědomím vybrán a ukázán takový minulý život nebo část minulosti ze současného života, aby byla ukázána souvislost se současným životem. Posouváme se důležitými okamžiky toho života až do doby smrti a projdeme i tímto vrcholným životním okamžikem, po kterém následuje uvolnění. Tím dojde k pochopení, uvědomění a přijetí procházených situací. Uvolní se energetická pouta, která vás poutala k minulým emocím a pocitům, které už nepotřebujete. Vyčistí se vaše nitro, je nastolena rovnováha, najdete vnitřní klid. To je první část kvantové regresní terapie.

Při regresi jste napojeni na vaše Vyšší Vědomí. Naše Nižší Já, Nižší Vědomí je naše ego (naše tělo a mysl). A někteří ví, že mysl umí být velký vnitřní kritik či soudce. Vyšší Vědomí, Vyšší Já neboli Nadvědomí je naše součást, se kterou se můžeme spojit ve stavech rozšířeného vědomí. Dá se také řici, že je to naše intuice, takové to náhlé vnuknutí, vidění pozemských záležitostí z vyšší perspektivy. Vyšší Vědomí není omezeno, ohraničeno egem, je milující, milosrdné a chápající, velice moudré a také spravedlivé. A duchovní spravedlnost je na jiné úrovni než ta pozemská.

Poté začíná druhá část kvantové regresní terapie, kdy budu komunikovat s vaším Vyšším Vědomím přímo přes vás. Vy sami si zodpovíte svými ústy, svým hlasem odpovědi na otázky, které vás nejvíce trápí. Já vás doprovodím na této cestě vašeho sebepoznání. Otázky si připravíte již doma a na regresi přinesete.

Jedno sezení trvá zhruba 3-4 hodiny, maximálně 5 hodin a žádná další osoba se ho neúčastní. Plně a diskrétně respektuji soukromí každého, kdo sezení podstoupí. Při regresi pohodlně ležíte, popř. jste v polosedu. Je důležité mít pohodlný oděv, jste přikryti dekou. Každé regresi předchází náš rozhovor, při němž se na sebe naladíme a upřesníme si témata k řešení. Připravte si již předem doma 5-8 dotazů, na které chcete znát odpovědi.

Témata k řešení a otázky se mohou týkat např.
– odhalení vašeho životního poslání, zda jdete v souladu s plánem duše
– zjištění příčin fyzických a psychických nemocí a odpovědí na to, jak je odstranit
– co udělat pro to, abyste našli lásku nebo ukončili nekonstruktivní vztah
– jak urovnat poškozené vztahy s rodiči či dětmi
– jak na sobě začít nejlépe pracovat, abyste si navýšili své vibrace

Při terapii také nabízím setkání s vaším vnitřním dítětem, ženou a mužem – vašimi vnitřními energiemi, a také s vaším egem, provádí se harmonizace všech těchto součástí vaší bytosti pod taktovkou vaší duše.

Můžeme očistit vaše rodové linie matky i otce. Můžeme udělat očistu vašich příbytků za spolupráce vaší, mojí a bytostí lásky a světla z jemněhmotných úrovní, s kterými také  odstraňuji negativní energetická napojení na vaší bytosti. Uvidíte stav vaší aury, jak vypadá, zda je celistvá či poškozená a dostanete informace, jak o ni pečovat.

Pracuji hodně s odpuštěním, světlem a energiemi bezpodmínečné lásky, sami uvidíte či ucítíte v hlubokém stavu rozšířeného vědomí, jak  tyto energie pozitivně ovlivňují vaši realitu i okolí a tím mohou měnit celý váš život, a to vždy jen k lepšímu.

Jednotná cena za terapii je 2 500 Kč včetně DPH.

Provedení regrese nabízím také o víkendech, chápu, že pro někoho je složitější si udělat den pro sebe ve všední pracovní dny.

V případě, že cítíte, že by vám regrese velmi pomohla zkvalitnit současný život, ale finanční výdaj je pro vás v této složité době nadměrný, stejně mi napište a domluvíme se na jiné možnosti. Toto nabízím především matkám samoživitelkám, jimž pomáhám i dalšími způsoby.

Co je potřeba před regresí, jak se na ni připravit

Snažit se mít den před terapií klidnější den. I v den příjezdu na regresi si udělejte volno, dostatečné časové rozmezí, nespěchejte. Nepijte kávu, černý čaj, energetické nápoje, v žádném případě alkohol. Před regresí si spolu dáme zelený čaj a kávu si můžeme dát po regresi, abyste se lépe uzemnili v našem hrubohmotném světě.

Ničeho se neobávat a mít upřímné přání poznat sám sebe z jiné stránky bytí, oprostit se od myšlenek, vyhnat je pro tu chvíli z hlavy, jen tak spočinout na pohovce a nechat se vést mým hlasem a pokyny. Vše si budete pamatovat, budete při svém vědomí, jen jinak, já si budu dělat poznámky, případně regresi nahrávat.

Otázky v jednoduchém znění si připravte již před sezením, věnujte čas jejich pečlivé formulaci. Také požadavky na léčení vašich zdrav. problémů, závislostí apod. Ke konci komunikace s Vyšším Vědomím se ptáme na vaše řešení zdravotních problémů, dochází k harmonizaci vaší bytosti, vše vidíte či cítíte sami na svém těle.

Nenechám vás odejít bez zodpovězení dotazů, které vám přijdou. Užijte si ten čas věnovaný sám sobě. Nedoporučuji řízení na delší vzdálenosti ihned po regresi.

Mým záměrem je, abyste odcházeli duševně osvěženi, s některými vyřešenými traumaty a bloky ve vašem životě a s poznáním dalších duchovních rovin vašeho bytí. Samozřejmě někdy je potřeba vícero terapií za sebou. Naše energetické a emoční bloky jsou jako slupky cibule, sloupnete jednu a pod ní je další.

Kvantovou regresi je možné podstoupit od 17. roku věku do cca 65 let. Při regresi dítěte mezi 17.- 18. rokem je nutná účast jednoho z rodičů.

Pro řešení problémů dětí do 17 let je nejlepší, když podstoupí regresi jeho matka, která je s dítětem energeticky a emočně provázána a dítě často zrcadlí problémy matky či problémy v rodině, při komunikaci s Vyšším Vědomím se pak zeptáte na nejlepší řešení problémů dítěte.

Pro nemocné dospělé či starší 60ti let mohu nabídnout regresi přes médium, kdy terapeut pracuje přes prostředníka – kolegu terapeuta, v tom případě se používá hlubinná abreaktivní psychoterapie HAP.

Osobní regrese není vhodná pro lidi, kteří dlouhodobě užívají silná antidepresiva či trpí epilepsií. V tom případě je ale také samozřejmě možnost regrese přes médium – prostředníka (1 500 Kč včetně DPH).

Před regresí se podívejte na níže uvedené obrázky a snažte si je zobrazovat se zavřenýma očima.

Napište mi zprávu

Neodpovím-li na Váš email do 72 hodin, prosím volejte mi mezi 18-20 hod. či pište SMS. Děkuji.

Telefon

+420 603 454 863
nejlépe volat mezi 17-20 hod

E-mail

info@hanatomaskova.com

Adresa

Podolí 5, Kolinec, okres Klatovy
nebo
Praha 5 – Košíře, stanice MHD Kavalírka

Skype

hanka0303 (Hana Tomášková – regrese)

Poznáním ke svobodě duše
Založeno 13.3.2021
Obsah stránek není určen k volnému šíření. Přebírání autorského obsahu je možné na základě písemného souhlasu.
Tento web je pod ochranou věčného slunce, které vyzařuje zpět vše, co kdo vyšle. Konstruktivní bytosti pomůže.