Aplikuji také tělové svíce. Velmi je doporučuji. Nemoci a bolesti svědčí o nedostatečném toku životní energie. Tělové svíce aktivují tok životní energie, je to neinvazivní léčebná metoda. Tělové svíce aktivují tok energie v těle a podporují detoxikaci, uvolňují také energetické bloky v těle a životní energie pak proudí vyváženě, tak, jak má. Očistné tělové svíce také slouží k očistě našich čaker.

Kniha Život v astrálních sférách Země od Adelmy Vay

Město na obloze /zápisky astrálního cestovatele/ od Václava Krejčíka

Thovt- projekt lidstvo od Kerstin Simoné

Alex-setkání světů od Daniela Hrni

Film Náš domov /Nosso Lar, Brazílie, 2010/

mystický film o životě v astrálním městě, pojednává o lékaři, který nečekaně zemře a poznává svět jako „duše“ z druhého břehu, bez těla, film byl natočen podle knihy Chico Xaviera, která popisuje život jeho duchovního učitele z jemnohmotných sfér

http://online.sktorrent.eu/video/14389/n%C3%A1%C5%A1-domov-2010

https://ulozto.cz/hledej?q=N%C3%A1%C5%A1+domov

https://kestazeni.top/film-34620-nas-domov

Film Atlas mraků /Cloud Atlas/ z r. 2012,

mysteriozní a sci-fi film – tak o něm píšou na mainstreamu. Přitom ukazuje skutečnost – každá laskavost,každá pomoc, kterou jsme poskytli v minulých životech není ztracena, není zapomenuta, ale je nám vrácena v dalších životech. Každá podlost a zlo, spáchané v minulých životech, je nám nemilosrdně připomenuto v našich dalších životech, protože musíme splatit dluhy, musíme splatit do posledního haléře, abychom mohli odejít do našeho pravého domova po smrti fyzického těla v této třírozměrné realitě.

Film Včerejší děti /USA 2000/